05.01.2018

 

Підтвердження компанією “Техносерв Україна” партнерського статусу Dell EMC Gold Partner, є результатом постійного вдосконалення своїх професійних навичок команди технічних фахівців ТСУ. Успішна і надійна співпраця зі світовим лідером Dell EMC, дає можливість не тільки зміцнити основний напрямок бізнесу, а й завойовувати нові напрямки ринку.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  marketing@tsu.ua

http://www.tsu.ua

 

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Корпорація EMC – світовий лідер, який допомагає підприємствам і постачальникам послуг трансформувати свої операції і надавати інформаційні технології як послугу (ITaaS). В основі такої трансформації лежать хмарні технології. Інноваційні продукти та послуги корпорації EMC прискорюють перехід до хмарних технологій, допомагаючи ІТ-відділам більш гнучко, надійно і економічно зберігати, адмініструвати, захищати і аналізувати інформацію – найцінніший ресурс підприємства.