Київ, 3 квітня 2017 р. Компанія “Техносерв Україна” – один із провідних системних інтеграторів в Україні – оголошує про отримання партнерського статусу компанії McAfee – Gold Partner, і стає єдиним партнером рівня Gold в Україні.

Отримання партнерського статусу Gold Partner стало результатом спільних зусиль співробітників компанії, завдяки чому було виконано всі необхідні вимоги для отримання статусу, серед яких підтвердження високого рівня кваліфікації фахівців, наявність необхідного набору компетенцій і експертизи з впровадження рішень McAfee.

Участь “Техносерв Україна” в партнерській програмі McAfee на рівні Gold дозволяє отримати доступ до розширеного набору переваг: отримання додаткових знижок від вендора і використання більш вигідних структур ціноутворення, праву реєструвати проекти на партнерському порталі McAfee і ряд інших важливих бонусів, пов’язаних із рекламною, маркетинговою і технічною підтримкою. Все це, в сукупності із інвестиціями у підвищення рівня компетентності та професійних навичок, дозволяє партнерам рівня Gold надавати своїм клієнтам високоякісні рішення і послуги.

“В компанії “Техносерв Україна” напрямок інформаційної безпеки є одним з ключових напрямків бізнесу. Ми також прагнемо побудувати міцні і по-справжньому взаємовигідні партнерські відносини з McAfee. Отримання статусу McAfee Gold Partner від одного з найбільших світових розробників антивірусних рішень – закономірний результат такої співпраці. Це безумовно, дає нам серйозні переваги перед багатьма іншими учасниками ІТ-ринку, свідчить про високі компетенції IT-фахівців в області захисту інформації і відкриває нові можливості в реалізації комплексних проектів”, – говорить Дмитро Якункін, комерційний директор “Техносерв Україна”.

 


Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  info@tsu.ua

http://www.tsu.ua

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.
Докладніше на www.tsu.ua

Компанія McAfee, входить до складу Intel Security, зі штаб-квартирою в м. Санта-Клара (Каліфорнія, США), надає надійні захисні рішення і сервіси, які допомагають забезпечувати безпеку систем і мереж по всьому світу як індивідуальних, так і корпоративних користувачів. Передовий набір рішень компанії націлений на захист кінцевих точок і хмарних служб в поєднанні зі збором інформації про загрози, аналізом даних і координацією заходів безпеки. На сьогодні компанія захищає понад 200 мільйонів користувачів у споживчому сегменті, щодня виявляє більше 400 000 нових загроз. В компанії працюють понад 7 500 найдосвідченіших фахівців з кібербезпеки.
Детальніше на www.mcafee.com