Аутсорсинг та сервіс

Сьогодні успіх багато в чому залежить від використання інноваційних рішень, відповідної ІТ-інфраструктури і рівня автоматизації бізнес-процесів. Проте, забезпечити таку конкурентну перевагу непросто. Навіть компанії, що мають ІТ-підрозділи найвищого рівня, передають вирішення непрофільних завдань IT в компанію, у якої ці процеси є основною діяльністю.

ІТ-АУТСОРСИНГ дозволяє понизити вартість володіння ІТ-інфраструктурою, забезпечити безперебійну роботу і своєчасне впровадження нових технологій. В даний час «Техносерв Україна» має величезний досвід надання послуг, володіє багатьма унікальними методиками і технічними прийомами, що увібрав в себе все найкраще з практики роботи із багаточисельними замовниками.

Ми гарантуємо:

  • якість послуг відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001, COBIT, рекомендацій ITIL та інших методологічних систем, взаємодію із замовниками на підставі Угоди про рівень сервісу (SLA);
  • надання виділеного сервіс-менеджера і команду висококваліфікованих фахівців, які регулярно проходять атестацію;
  • працездатність сервісу в режимі 24*7*365;
  • повну конфіденційність і захищеність даних;
  • забезпечення повного комплексу послуг з усього спектру рішень.

«Техносерв Україна» пропонує комплекс консультаційних послуг, орієнтованих на вирішення завдань підвищення ефективності діяльності підприємства, реорганізації бізнесу та його розвитку.