Фінанси

Інформаційні системи у фінансовому секторі – це основний інструмент підтримки бізнесу, який вимагає нових підходів до вирішення управлінських завдань і збільшення кількості проведених фінансовою установою операцій. Додатковим фактором розвитку ІТ-систем стало активне зростання роздрібного напрямку бізнесу банків і розвиток філіальних мереж. Все це у багато разів збільшило інформаційні потоки банку і зробило ведення бізнесу неможливим без багатофункціональної сучасної ІТ-інфраструктури.

Саме тому фінансовий сектор незмінно рухається в тренді з ІТ – ринком, розвиток якого йде настільки швидко, що не може не впливати на темпи оновлення ІТ -інфраструктури банків, страхових компаній, кредитних організацій і використання всіх можливих ресурсів для підвищення своєї конкурентоспроможності.

Конкурентна ситуація, яка сформована на фінансовому ринку, припускає те, що банкам доводиться все більше уваги приділяти фінансовим послугам, а стандартні бізнес-процеси віддавати на аутсорсінг бізнес-партнерам, змінюючи звичайні схеми взаємодії на ринку.

Для «Техносерв Україна» аутсорсінг є одним з пріоритетних напрямків бізнесу, але в той же час, завдяки високій кваліфікації і досвіду фахівців, компанія пропонує своїм замовникам послуги зі створення повнофункціональної ІТ – інфраструктури, а також подальшої її модернізації з використанням продуктів для віртуалізації ресурсів, поліпшення якості обслуговування клієнтів та підвищення доступності сервісів, різних мережевих технологій, а також посилення напрямку інформаційної безпеки і власних розробок.

РІШЕННЯ ДЛЯ ФІНАНСОВОГО СЕКТОРА