Геоінформаційні системи

Підприємства енергетичного комплексу, державні установи, телекомунікаційні корпорації, транспортні підприємства, страхові товариства, магазини та ріелторські фірми, різноманітні компанії все частіше використовують можливості геоінформаційних систем (ГІС) для вирішення своїх завдань. Сфера застосування ГІС на кожному підприємстві визначається перш за все управлінськими і бізнес завданнями, це може бути контроль і перерозподіл матеріальних і фінансових ресурсів, моніторинг та управління мережами нафтопровідної системи, визначення стратегії рекламних кампаній, управління транспортними потоками і багато інших. Останніми роками головним напрямом розвитку ГІС стала інтеграція з бізнес-додатками підприємства.

Сучасна геоінформаційна система це не просто засіб візуалізації топографічних і геопросторових даних, а один з найважливіших корпоративних додатків. Тепер функціями ГІС є не тільки відображення або надання даних іншим системам, але й аналітична обробка всього масиву інформації різних систем, що зробило ГІС інструментом аналізу і управління на сучасному підприємстві.

Так, наприклад, «Техносерв Україна» пропонує інтеграцію системи управління транспортним підприємством, яка дає можливість відстежувати переміщення і стан транспортних засобів на електронній карті в режимі реального часу, автоматично складати маршрути з урахуванням дорожньої ситуації, відстежувати виконання маршрутних завдань, а також контролювати місцерозташування автотранспорту для запобігання розкраданню вантажів, що перевозяться. Впровадження такої системи підвищує дисципліну водіїв, а також, за рахунок підвищення оборотності транспортних засобів, дозволяє істотно скоротити витрати на ремонт і паливо .

Компанія «Техноcерв Україна» пропонує своїм замовникам як готові рішення, так і побудову інтеграційних систем на підставі передпроектного обстеження.