Оператори зв’язку

Уповільнення зростання абонентської бази, значне зниження ARPU ставлять телекомунікаційні компанії перед необхідністю підвищення ефективності свого бізнесу за рахунок зниження собівартості передачі даних та диференціації сервісів.

Надання нових послуг і сервісів диктує необхідність модернізації транспортних мереж і мереж доступу. Найбільш ефективним рішенням є впровадження комплексу систем Traffic Management, що дозволяє аналізувати і управляти трафіком як з точки зору протоколів, так і швидкостей доступу. Даний функціонал дає можливість впроваджувати нові сервіси поверх базової послуги передачі даних (батьківський контроль, антивірус, реклама і т. ін.), а також гнучко управляти параметрами доступу (швидкість доступу, дозволені протоколи, пріоритезація доступу) для конкретних абонентів залежно від тарифного плану, типу сервісів, що використовуються (пошта, передача файлів, WEB-доступ, Skуpe і т. ін.), маркетингових програм і т. ін.

Додатково Traffic Management дозволяє суттєво зменшити навантаження мережі оператора за рахунок оптимізації трафіку під мобільні пристрої, знизивши таким чином необхідні капітальні вкладення в побудову мережі. Здійснити таку модернізацію швидко і з найменшими витратами, при цьому забезпечивши відповідну якість роботи і відсутність збоїв, може тільки компанія, що володіє достатнім досвідом і сертифікованими фахівцями, які працюють в «Техносерв Україна».

РІШЕННЯ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ ЗВ'ЯЗКУ