Бiометричнi системи

Біометрія, як засіб ідентифікації особи, є одним з найперспективніших напрямків в області забезпечення безпеки. Технологія заснована на визначенні унікальних біологічних даних людини, які важко підробити – обличчя, відбитки пальців, райдужна оболонка ока та інше. Система розпізнавання людини за допомогою сканування обличчя виділяється серед інших тим, що для неї не потрібний фізичний контакт з приладом: людина не повинна ні до чого торкатися або спеціально зупинятися для ідентифікації. Достатньо пройти повз або затриматися перед відеокамерою на невеликий проміжок часу.

«Техноcерв Україна» пропонує комплекс унікальних рішень, які використовуються при забезпеченні безпеки транспортної інфраструктури, реєстрації пасажирів, організації контролю доступу на закриту територію або територію, що охороняється, на прикордонному контролі, при криміналістичній експертизі:

  • «Каскад-Потік» – система автоматичної ідентифікації особи по відеозображенню обличчя в потоці людей, що дозволяє виконувати пошук на транспортних об’єктах, в місцях масового скупчення людей і в пунктах пропуску.
  • «Каскад-Пошук» – система, що реалізовує функції ідентифікації особи по фотографії або фотороботу, яка призначена для використання в оперативно-довідковій і експертній роботі.
  • «Каскад-Фоторобот» – програмний комплекс, що дозволяє створювати точний і реалістичний фоторобот людини по словесному опису. Отримані фотопортрети можна використовувати для автоматичного пошуку персони в системі «Каскад-Пошук».
  • «Каскад-Контроль» – програмний комплекс, призначений для побудови систем біометричного контролю і управління доступом на територію, що охороняється.
  • «Портретна експертиза» – експертний програмний комплекс, призначений для проведення повного циклу експертизи по встановленню тотожності зображень облич.
  • «Реконструкція» – експертний програмний комплекс, призначений для відновлення передбачуваного портрета людини по зображенню проекцій черепа.