Промисловість

Розвиток і зростання компаній, збільшення обсягу даних і кількості інформаційних потоків, ставить компанії перед необхідністю централізації обробки даних і впровадження великих інформаційних систем.

Вимоги до якості і надійності зберігання та обробки інформації, підвищення уваги до забезпечення інформаційної безпеки та достовірності корпоративних фінансових даних потребує модернізації ІТ-інфраструктури. Під час аудиту великих компаній, які виходять на IPO, завжди звертають увагу на те, чи є в компанії резервний ЦОД, як побудований основний ЦОД з точки зору управління ризиками, забезпечення безперервності бізнесу.

Проекти у сфері побудови обчислювальної інфраструктури інформаційних систем – традиційний напрямок бізнесу «Техноcерв Україна», яким компанія займається з самого початку своєї діяльності. Накопичений досвід дає можливість фахівцям компанії впроваджувати максимально ефективні рішення, які базуються на найбільш перспективних технологіях. Впроваджувані рішення із застосуванням технології дозволяють збільшити утилізацію серверів до 60%, зменшити кількість апаратного забезпечення та знизити енергоспоживання.

РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ