Про компанію

Компанія «Техносерв Україна» (ТМ «TSU») – провідний український системний інтегратор, який розпочав свою роботу в Україні у 2006 р.

На сучасному етапі «Техносерв Україна» пропонує замовникам в Україні весь спектр комплексних рішень та послуг у сфері системної інтеграції, побудови інфокомунікаційних систем для корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж для операторів зв’язку.

Всебічна експертиза сучасних інформаційних систем та систем життєзабезпечення дозволяє компанії пропонувати інтеграційні рішення і гарантувати максимальний бізнес-ефект від їх  впровадження, підвищуючи конкурентоспроможність, прибутковість і безумовну стабільність бізнесу своїх замовників.
Клієнти «Техносерв Україна» – найбільші підприємства ключових галузей економіки: оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові та банківські  організації, підприємства енергетичного комплексу.

Компанія «Техносерв Україна» набула серед своїх замовників репутацію надійного і компетентного бізнес-партнера завдяки команді професіоналів, гнучкій  системі управління проектами, налагодженій системі управління якістю та інноваційним підходам. Побудова висококваліфікованої системи менеджменту «Техносерв Україна» підтверджена  Сертифікатом міжнародного стандарту ISO 9001:2015 (ДСТУ ISO 9001:2015).

Розвиток інтелектуального потенціалу компанії відбувається за рахунок постійного підвищення кваліфікації, а також індивідуального професійного зростання її співробітників. В компанії працюють  найкращі фахівці галузі, які систематично накопичують і вдосконалюють внутрішню базу знань і досвід, що дозволяє працювати ефективніше і якісніше.

«Техносерв Україна» впроваджує і розвиває інформаційні та інженерні системи на основі власних технологічних розробок, а також рішень лідерів світового ринку – всього понад 40 вендорів, для багатьох з яких «Техносерв Україна» – стратегічний партнер не лише в Україні, а й в світовому просторі.

Компанія має сертифікованих спеціалістів за всіма напрямками співробітництва з партнерами. «Техносерв Україна» – сервіс-партнер багатьох виробників, забезпечує постійну технічну підтримку рішень замовників, у тому числі і в режимі 24х7х365.

«Техносерв Україна» має власну демонстраційну лабораторію, в якій розгорнуто обладнання та інформаційні системи, що використовуються при побудові ЦОД, створенні мережевої інфраструктури і впровадженні інших ІТ-рішень. Можливість своєчасного тестування працездатності запропонованих мультивендорних рішень і сумісності всіх їх компонентів дозволяє скорочувати терміни проектів, мінімізувати витрати замовників і гарантувати максимальну надійність впроваджуваних систем.