10.05.2018

 Компанія Техносерв Україна і компанія Terrasoft підписали угоду про партнерство і співробітництво в напрямку сприяння продажів та впровадження рішень для управління бізнес-процесами и CRM. Дана співпраця дає можливість Техносерв Україна  швидко впроваджувати корпоративне програмне забезпечення світового класу з дотриманням всіх необхідних стандартів безпеки даних та зможе пропонувати своїм замовникам комплексні рішення з управління бізнес-процесами, клієнтською базою, планування та управління продажами, маркетинговими компаніями, а також автоматизації діловодства та документообігу, відстеження результатів роботи і аналітики.


Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  info@tsu.ua

http://www.tsu.ua

 

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 


Terrasoft – один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM. Платформа і продукти bpm’online щорічно завойовують престижні міжнародні нагороди і отримують визнання професійних аналітичних агентств світу.