01.03.2018

Компанія “Техносерв Україна” в черговий раз довела свої лідерські позиції на ринку в області інтеграції інфраструктурних проектів, отримавши статус АРС Premier Partner. Фахівці компанії мають високі компетенції і прикладний досвід, що дозволяють втілювати інтеграцію рішень Schneider Electric  будь-якої складності.

Керівник напрямку інфраструктурних рішень  ТСУ Микола Чуєв  зазначив: “Надійність і критичність інфраструктури клієнтів є вкрай важливим завданням для бізнесу,  ми безумовно готові допомогти вирішити цю задачу нашим клієнтам”.

 

Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  marketing@tsu.ua

http://www.tsu.ua

 

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

APC (American Power Conversion)  by Schneider Electric – найбільший експерт і провідний розробник в сфері комплексних рішень для управління електроенергією – спеціалізованої продукції. Рішення компанії протягом майже чотирьох десятиліть є галузевим стандартом в сфері високонадійної інфраструктури електроживлення та інженерної інфраструктури ІТ-систем Завдяки новаторським рішенням, які APC створювала протягом усієї своєї історії, продукти компанії отримали популярність у всьому світі. Зараз вони використовуються в інфраструктурних рішеннях і рішеннях для управління і захисту даних, забезпечуючи безпеку організацій в різних країнах і регіонах, а APC є провідним постачальником систем для ІТ-підрозділів різних розмірів і поширює свою продукцію через величезну мережу торгових партнерів.