В січні 2018 року, компанія “Техносерв Україна” стала партнером компанії Fortinet, місією якої є надання інноваційної та продуктивної адаптивної мережевої безпеки для захисту і спрощення інфраструктури ІТ. Компанія Fortinet є провідним світовим постачальником рішень з мережевої безпеки для операторів зв’язку,  центрів обробки даних, підприємств і розподілених офісів.

Співробітництво з компанією Fortinet надає можливість фахівцям компанії здійснювати замовникам кваліфіковану допомогу у прийнятті рішень щодо стратегій безпеки, а саме:

– сегментованої і інтелектуальної системи безпеки, яка передбачає повне слідкування за всією інфраструктурою та потоком даних;

– потужної і високопродуктивної системи безпеки, яка захищає всі мережеві дані – починаючи від Інтернету Речей і закінчуючи хмарними технологіями;

– інтегрованого зв’язку, взаємодії та управління всіма елементами безпеки з одного центру.


Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  info@tsu.ua

http://www.tsu.ua

 

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Fortinetвизнаний лідер ринку уніфікованого управління пзагрозами (UTM) і всесвітній виробник багатофункціональних пристроїв мережевої безпеки, ефективно захищають також і від сучасних комбінованих багаторівневих атак.

Інтегровані засоби Fortinet дозволяють об’єднати в одному пристрої всі технології забезпечення безпеки, забезпечуючи економічно ефективну комплексний захист мережевої інфраструктури від різних типів загроз без шкоди для продуктивності.

Унікальна апаратна платформа на базі спеціалізованих співпроцесорів FortiASIC ​​і спеціально розроблена операційна система FortiOS забезпечують максимально повний захист на рівні мережі, додатків і даних в режимі реального часу.

Рішення Fortinet використовуються для забезпечення мережевої безпеки по всьому світу в самих різних галузях економіки і сферах бізнесу, а також в державному секторі.