Компанія “Техносерв Україна” – один із провідних системних інтеграторів в Україні оголошує про отримання партнерського статусу компанії Micro Focus – Silver Partner.

Отримання партнерського статусу Silver Partner по напрямкам Управління ІТ-інфраструктурою та інтелектуальна Безпека, стало підтвердженням високого рівня кваліфікації фахівців, наявність необхідного набору компетенцій.

Участь “Техносерв Україна” в партнерській програмі Micro Focus на рівні Silver дозволяє отримати доступ до розширеного набору переваг:

Використання сучасних технологій визначає можливості компанії реагувати на зміни ринку, запити клієнтів і виконання власної бізнес-плану. ІТ-директор відповідає за відстеження та застосування сучасних тенденцій, а також за надання даної інформації керівництву компанії для реалізації бізнес-стратегії. Активна участь у її побудові приймається не тільки ІТ-підрозділом, але й іншими відділами компанії, так як вони є безпосередніми споживачами нових технологій (обчислювальної техніки, обласних сервісів, засобів безпеки та інших). Зміни в технологіях вимагають регулярних і масштабних змін IT-інфраструктури, вона стає все більш складною та неконтрольованою. Для успішного росту компанії вона повинна постійно розвиватися.

Володіти своїми цифровими перетвореннями, з метою забезпечення інтелектуальної безпеки та управління ризиками. Для того щоб захистити додатки та дані, керування елементами управління та інтелектуальністю, а також використання потужної аналітики для виявлення відомих та невідомих загроз. Рішення Micro Focus – це найкраща у своєму класі платформа безпеки на рівні підприємства з вбудованою масштабованістю та аналітикою для керування майбутнім безпеки.


Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  info@tsu.ua

http://www.tsu.ua

 

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Micro Focus – це одна з найбільших компаній, що виробляють програмне забезпечення для управління різними аспектами ІТ-організації, від систем управління інцидентами до розробки і тестування мобільних додатків, від супершвидкої аналітики Vertica до продуктів забезпечення безпеки організації. Основу портфеля продуктів компанії Micro Focus складають продукти, які раніше входили до портфель програмних продуктів компанії Hewlett Packard. Продукти компанії можна розділити на 5 напрямків:

Big Data – рішення для управління та аналітики великих даних

Backup and Governance – рішення для резервного копіювання та управління даними

IT Operations Management – рішення для управління всіма частинами ІТ-організації, від обладнання до процесів управління

Application Delivery Management – рішення для управління повним життєвим циклом додатків, від розробки до тестування і впровадження

Security – рішення для забезпечення безпеки додатків, даних і процесів в організації

Hybrid Cloud Management – управління приватним і гібридним хмарою