Завдяки поновленню партнерського статусу VMWare Enterprise Solutions Partner,  “Техносерв Україна” підтвердив якість надання професійних послуг корпоративного рівня від  VMWare, визнаного світового лідера в області віртуалізації.

Співпраця з VMware  дає можливість пропонувати клієнтам широкий спектр комплексних рішень з віртуалізації, гіперконвергенції, хмарних технологій, мобільних рішень для корпоративних користувачів та інших mainstream-технологій.  В той же час, компанія «Техносерв Україна» забезпечує повний послуг для своїх клієнтів – від стратегії планування та розвитку ІТ-інфраструктури до кваліфікаційної комплексної підтримки впроваджених рішень для забезпечення неперервності бізнесу.

 

Додаткова інформація для ЗМІ:

Тел. +380 (44) 3911139
e-mail:  info@tsu.ua

http://www.tsu.ua

 

“Техносерв Україна” – провідний український системний інтегратор, який засновано у 2006 р. На сьогодні “Техносерв Україна” пропонує замовникам в Україні увесь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв’язку. На рахунку компанії ряд великих проектів, реалізованих з початку 2007 р. Серед замовників компанії – видатні оператори фіксованого і мобільного зв’язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Провідна компанія в сфері рішень віртуалізації, різного рівня – від простих настільних систем, до обчислювальних центрів. Продукцію VMware, Inc. використовують по всьому світу – тільки на 2009 рік, кількість замовників перевищувало 130 тисяч, причому  цей список включає всі компанії, що входять в список Fortune 100.

Розробка компанії – VMWARE Virtual Platform – дозволяє запускати на одному комп’ютері відразу кілька операційних систем одночасно. Для зміни операційної системи не потрібно перезавантаження комп’ютера, досить просто перемкнеться між вікнами основної системи. Грубо кажучи, в пам’яті комп’ютера створюється один або кілька віртуальних комп’ютерів, здатних взаємодіяти з основним. Це вимагає кілька великих ресурсів, зате дозволяє значно економити дорогоцінний машинний час, яке б витрачалося на перезавантаження. До того ж, для установки нової системи не потрібно переразбівка жорсткого диска. Підтримуються всі провідні ОС: Windows, MacOS, Linux.